LT EN PL RU
TOP PREKĖS NAUJIENOS
A3079H
Padidinti
Padidinti

1.

Knygutė daugkartinio naudojimo su vand.piešt. WATER MAGIC ANIMALS, Galt
Daugkartinio naudojimo spalvinimo knygutė su vandens pieštuku. Nuspalvink lapą vandeniu ir atsiras puikus spalvotas piešinukas,kuris vėl išnyks, kai tik vanduo išdžiūs. Galima spalvinti vėl ir vėl. Ideali naudoti kelionėje.

1.

Dviratis TOMABIKE EXCLUSIVE 20", mietinės spalvos

Kaina: 10,99 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 159,00 135,00 €  (-15 %) |  Užsakyti  Užsakyti
Padidinti
 Filmas  Filmas - 1
Padidinti

2.

Knygutė daugkartinio naudojimo su vand.piešt. WATER MAGIC SAFARI, Galt
Daugkartinio naudojimo spalvinimo knygutė su vandens teptuku. Nuspalvink lapą vandeniu ir atsiras puikus spalvotas piešinukas,kuris vėl išnyks, kai tik vanduo išdžiūs. Galima spalvinti vėl ir vėl. Ideali naudoti kelionėje.

2.

Triratukas BABY TRIKE DELUXE, žalias, 10 mėn.+
Šis gaminys yra skirtas mokytis važiuoti dviračiu patiems mažiausiems.Idealiai apskaičiuotas atstumas tarp sėdynės, pedalų ir vairo leidžia maloniai ir komfortiškai juo važinėtis.Triratį galime modifikuoti ir derinti pagal individualius vaiko poreikius, kas leidžia naudotis juo jau nuo 10 mėnesių ir jis auga kartu su vaiku.Reguliuojamo aukščio vairalazdė sujungta su vairu, tai leidžia bet kuriuo momentu pakoreguoti vaiko manevrus ir lengvai stumti triratį. Stabili, tvirta ir lengva metalinė konstrukcija ir dirželiai su 5 užsegimais garantuoja aukštą saugumą važiavimo metu. 1. Metalinis rėmas. 2. Apsauginis rėmas. 3. Reguliuojama sėdynė su saugos diržu. 4. Atrama kojoms – sudėta. 5. Atrama kojoms – atlenkta. 6. Sudėtoje padėtyje pedalai užsifiksuoja prie rato, taigi vaikas savarankiškaigali važiuoti pirmyn ir atgal. 7. Ištrauktoje padėtyje pedalai prie ratųnesifiksuoja, taigitėvai gali saugiai stumti triratuką. 8. Nauja reguliuojama rankena tėvai gali valdyti triratuką, o jos aukštį galima reguliuotiir pritaikyti tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. 9. Nuimamas skietis. 10. Guminiai ratai. 11. Kojinė stabdžių sistema. 12. Nuimamas krepšys aksesuarams.

Kaina: 10,99 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 99,00 79,00 €  (-20 %) |  Užsakyti  Užsakyti
WMIN140mix
Padidinti
Padidinti

3.

Konstruktorius MINI WAFLLE Įvairių formų, 140 det. plast. dėž.
Waflinės kaladėlės nelužtančios iš lankščios medžiagos įvairių formų. Kaladėlių išmatavimai 3.5x3.5x0.5cm

3.

Dviratis TOMABIKE EXCLUSIVE 12", raudonas

Kaina: 23,50 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 109,00 89,99 €  (-17 %) |  Užsakyti  Užsakyti
Padidinti
 Filmas  Filmas - 1
Padidinti

4.

Jaunojo mokslininko rinkinys SLIME LAB, 7 eksperimentai, 5m.+, GALT

4.

Triratis SKIDDOO ALIEN, 3-7 m., žalias

Kaina: 16,99 €  |  Užsakyti  Užsakyti

Kaina: 75,00 77,00 €  (--3 %) |  Užsakyti  Užsakyti
KSG1122
Padidinti

5.

Rinkinys kūrybai 3D SEQUIN ART tigriukas
Pasirinkite gerą plokščią paviršių ir turėkite prieš save lapą su piešiniu ir įpakavimo dėžutę su spalvota nuotrauka. Įdėmiai į juos pažiūrėkite ir pasižymėkite sau spalvų ir raštų pasiskirstymą. Ištraukite darbo medžiagas iš dėžutės. Pasinaudodami piešiniu nupieškite pieštuku ant putplastinio modelio linijas, atskirdami skirtingų spalvų paviršius. Pasirinkite vienos spalvos paviršių ir pradėkite puošti modelį įsmeigdami adatėles su uždėtais ant jų blizgučiais. Atkreipkite dėmesį, kad įsmeigiamo blizgučio kraštai būtų užlenkti į viršų. Jeigu padarėte klaidą, ją lengva ištaisyti – tiesiog ištraukite adatėlę ir pakeiskite blizgutį arba karoliuką. Kai priartėsite prie plonų modelio detalių, turėsite įsmeigti adatėles labai atsargiai, kad kitas jų galas nepasirodytų kitoje putplasčio pusėje.